Galaxy Z Fold 6 görüntüleri sızdırıldı! Büyük çentikli ekranla gelecek

Güvenilir sızıntı kaynağı Ice Universe, Galaxy Z Fold 6 ‘nın üst kısmını gösteren görüntüler paylaştı. Bu görüntüler, Samsung’un bir sonraki amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonundan neler bekleyebileceğimize dair ipuçları veriyor.

Galaxy Z Fold 6, daha geniş çerçeveler ve köşeli tasarım ile gelecek

İlk olarak katlanabilir telefon, selefi Galaxy Z Fold 5’in yuvarlatılmış köşelerini nihayet ortadan kaldırıyor. Bunun yerine şirketin amiral gemisi telefonu Galaxy S23 Ultra’ya benzer keskin köşelere sahip olacak. Ice Universe’nin paylaştığı görüntü, telefonu katlanmış halde gösteriyor ve kapak ekranının üst kısmında kamera deliği ve anteni içeriyor.

Paylaşılan ekranın belirgin özelliği, selfie kamerasının hemen üzerinde yer alan geniş çentik. Bu, önceki modelle benzer görünüyor, bu da kapak ekranında daha ince çerçeveler gibi radikal değişiklikler beklemememiz gerektiği anlamına geliyor.

Bununla birlikte Galaxy Z Fold 6’nın ön panelinin Galaxy Z Fold 5 ile yan yana görüntüsünü de paylaştı. Bu, halef modelin ne kadar farklı görüneceğini gösteriyor. Ice Universe, bu bilgiyi bu ayın başlarında paylaşmış ve Galaxy Z Fold 6’nın kapak ekranının boyutlarını da açıklamıştı.

Galaxy Z Fold 5, 57,4mm genişliğinde bir kapak ekranına sahipken, Galaxy Z Fold 6, 60,2mm genişliğinde bir kapak ekranına sahip olacak. Önceki sızıntılarda ayrıca daha düz bir yüzey ve köşeli köşeler olacağını belirtmişti, bu da en son sızdırılan görüntülerden açıkça görülüyor.

Temmuz ayında yapılacak resmi tanıtım öncesi Samsung’dan henüz bir açıklama yapılmadı. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir